4 Kapı Süsü Nasıl Yapılır


Çok sevdiğim arkadaşlarım Ceyda ve Özden yeni yılda anne olmaya hazırlanıyorlar.Biz de oğlumla birlikte onlara özel birer hediye vermek istedik. Anne ve babası olarak biz zaten miniklere hoş geldiniz hediyelerini hazırlamıştık. Lakin Gökalp anne bende kardeşlerime hediye vermek istiyorum dedi. Bunlar da çokoprensten daha isimleri konmamış minik Özçakır ve minnoş Özcan’a… Umarım beğenirler.


Henüz kendilerinin bile haberleri yok hepiniz gibi onlarda ilk kez blogta görecek bu hediyeleri. Hem canım arkadaşlarımı hem dünyaya gelmeye hazırlanan meleklerini kucak dolusu öpüyorum.
Seviyoruz sizi….
                         Hayırlısıyla sağlıkla gel minik Özçakır,Sende bir avazda kurtul Ceyda'cım....
Sende sende hayırlısıyla sağlıkla gel bakalım minnoş Özcan,bir avazda inşallah Özden'cim...

Not: İlgisinizi çektiyse diğer yaptığım kapı süslerime de bakabilirsiniz. Annesinden Çokoprense El Emeği Göz Nuru Ciciler (2), Bebekler İçin Kapı Süsü Nasıl Yapılır

Paylaş !

4 yorum:

 1. Sana inanamıyorum canım arkadaşım :))))) muhteşem olmuş !!!! Her zamanki gibi sürprizlerle dolusun, cıvıl cıvılsın :))) Çok çok çok beğendim ,minik kızım da tekmelerle içerden onayladı.Annesindeki ani adrenalin yükselişine kayıtsız kalamadı yavrucum ,neler oluyor diye tepinmeye başladı :)))

  Günlerdir nevrim dönmüştü nette kapı süslerine bakmaktan.Ve açıkçası birbirinin aynısı sıkıcı modellerden fenalık gelmişti.Bize özel bu emek dolu sürpriz için çok teşekkür ederiz ,biz de seni çok seviyoruz canım arkadaşım ...

  YanıtlayınSil
 2. yaaa harikasın dilek :) çok tatlısın... ellerine sağlık... muhteşem olmuş....

  YanıtlayınSil
 3. Teşekkür ederim Naloşşş :) Teşvikinle yakında bu hobiyi ticarete dönüştürmeyi planlıyorum hakkımda hayırlısı.

  YanıtlayınSil
 4. Canım arkadaşım :) Mutluluğun beni öylesine sevindirdi ki bir kapı süsü daha yapabilirim :)Canım güle güle kullansın minnoş sağlıkla inşallah..

  YanıtlayınSil

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...