0 Babalar Günü İçin Hediye Önerileri

Babalar gününe sayılı günler kala babalarımıza ne alsak diye düşünenleriniz için alternatif önerilerden hazırladığım bir liste yaptım. Öncelikli olarak ihtiyaç doğrultusunda hediye alacaklar biliyorum ki bu konu da çok rahat. Benim gibi değişik bir şey yapma peşinde olanlara önerilerim daha cazip gelecektir diye düşünüyorum.

İhtiyaç dahilinde alınıcak hediyeler genel olarak giyim(gömlek, tişört, hatta takım elbise ve hatta yaz sezonunda olduğumuz için şort mayo bile olabilir) ayakkabı, terlik, en en baba babalar günü hediyeleri de sanırım teknolojik ve dijital olanlardır.( bilgisayar, laptop, ipad, cep telefonu, fotoğraf makinası, kamera) Bir de 10 tane bile olsa bir tane daha olmasına itiraz etmeyeceklerini düşündüğüm, erkeklerin en önemli aksesuarı olan saati, alınacak en mutlu edecek hediyelerden biri olarak atlamak istemem.

Gelgelelim benim hazırladığım alternatif hediye önerilerine:
Babalar gününden evvel Cuma günü iş yerine sevimli çiçekler haline getirilmiş meyve sepetlerinden gönderebilirsiniz. Bu beklenmedik hediye hem mutlu edecek hem de arkadaşları arasında onore olacaktır.

Biz ilk babalar gününde böyle bir şey yapmış ve siparişimizi http://www.frutation.com.tr/ den vermiştik. Memnunda kalmıştım.

İlk önerim ve şu anda yapacağım önerim bilhassa birden çok çocuğu olan anneler için daha ekonomik olacağından cazip gelebilir. Sevimli şeker kurabiyeleri yaptırabilir ve babalar gününden evvel yine Cuma günü iş yerine gönderebilirsiniz. Biz geçen sene böyle yaptık.

Arkadaşları arasında hem çok onore oldu hem de çok sevindi. Siparişimizi http://www.sekerkurabiyeci.com/ dan vermiştik. Memnunda kalmıştım.

Babası ve çocuğunun bugünde bir örnek giyinmesi güzel bir hatıra olabilir. Benim gibi düşünen annelere bu tip hazırlığı olan mağazalardan birkaç örnek vermek için aşağıdaki listeyi hazırladım.

Üzülerek söylüyorum ki giyim konusunda hazırlanan bir örnek kıyafetler anne-kız ve baba-oğul olarak tasarlanmış. Bu sezon baktığım mağazaların hiç birinde baba ve kız konseptine dair bir şeye rastlayamadım. Babalar günü için kızlarına bu güne özel bir şeyler giydirmeyi düşünen anneler bir tek ZARA MAĞAZALARINDA fotoğraftaki gibi bir tişört bulabildim.

İlgisini çeken anneler bir göz atsın derim.

Babaların taraftarı olduğu takımın bir örnek formaları alınabileceği gibi formalar üzerine tercih ettiğiniz bir yazı, isim ya da fotoğraf baskısı yaptırılabilir.

ADİDAS SPOR MAĞAZASINDA benzer bir eşofman takımı var. Mavi fon yanları klasik 3 beyaz çizgi. Hafta sonları bir örnek giyinebilirler.

BENETTON MAĞAZASINDA polo yaka tişörtler indirimde. Fakat indirim dolayısıyla beden sıkıntısı var. Düşünüyorsanız son dakikalara bırakmayın derim.

GAP MAĞAZALARINDAN aynısı olmasa da aynı marka baskılı benzer tişörtler alınabilir.

Yine yaz aylarında çok ihtiyaç duyulan benzer şapkalardan alınabilir. Aklıma gelen yine hem büyük hem küçük çalışan GAP MAĞAZALARI oldu.

NEW BALANS spor ayakkabıları yine aynı tipte büyük ve küçük model çalışmış. Bilhassa gri renkli olanlar hem erkek hem de kız çocuklar için tercih edilebilir.

TİMBERLAND AYAKKABILAR da küçük ve büyük boy çalışmış. Bilhassa yaz günlerinde sandalet tarzı ayakkabı düşünenler tercih edebilir.

KOTON MAĞAZALARI erkek çocuk ve babaya uyacak harika tişörtler tasarlamış. Bu tip bir şey düşünüyorsanız kaçırmayın derim.

TİSH-O sitesi babalar gününe özel tişörtler tasarlamış. http://www.tish-o.com.tr/babalar-gunu-hediyeleri/Erkek-Basic-Tisort_1.asp

Yine aynı sitede içecek kupalarına seçtiğiniz fotoğrafların baskısı yapılarak ısı farkıyla ortaya çıkacak şekilde tasarlanmış. Oldukça değişik bir fikir olmuş. http://www.tish-o.com.tr/sihirli-kupa-tasarla_782_4.asp

Ayrıca özel bir fotoğraf baskı ya da yazılı tişört yaptırmak isteyenler http://www.fottom.com/ dan faydalanabilirler.

Babalar tarafından coşkuyla karşılanacak bir diğer hediye de taraftarı olduğu takımın kombinesini almaktır, diye düşünüyorum. Tabi sizler babanın her haftasonu maça gitmesine göz yumabilecekseniz:)
Paylaş !

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...